Instagram Facebook
Obilniny
Obilniny
Slnečnica
Slnečnica
Ozimná repka
Ozimná repka
Kukurica
Kukurica
Zemiaky
Zemiaky
Cukrová a krmná repa
Cukrová a krmná repa
Strukoviny
Strukoviny
Sady
Sady
Vinič
Vinič

Produkty v kategórií

Probiotiká LAIVEN Flora Vitis ekologickou cestou zlepšujú výnos viniča a celkovú kondíciu vinohradu. Výrazne zvyšujú hmotnosť aj cukornatosť hrozna a odolnosť vinohradu proti suchu a mrazu.

Prospešné teda probiotické mikroorganizmy, ktoré sa prirodzene vyskytujú tiež v našom tráviacom trakte, zlepšujú zdravie, odolnosť a zažívanie nielen u ľudí a zvierat, ale rovnako užitočné sú aj k udržaniu harmónie medzi prospešnými a patogénnymi mikroorganizmami u rastlín a v pôde. Teda aj na vašej vinici.

Probiotiká pre rastliny a pôdu LAIVEN Flora Vitis sú podľa kmeňa pestrý komplex užitočných mikroorganizmov, ktorý zlepšuje pôdnu mikroflóru a podporuje vinohrad v raste. Vďaka usilovnej práci probiotických baktérií rastie úrodnosť vinice aj kvalita hrozna (vyššia cukornatosť, množstvo voľných aminokyselín aj obsah asimilovateľného dusíka). Vinice sú odolnejšie proti stresu a škodcom, klesá chorobnosť viniča. Zväčšuje sa listová plocha a zlepšuje sa imunita viniča. LAIVEN Flora Vitis podporuje fotosyntézu a s ňou spojený zdravý vývoj viniča aj hrozna, stimuluje vývoj koreňov a zlepšuje príjem i využitie živín.

Vďaka kombinácii účinkov probiotík LAIVEN Flora Vitis získate väčšiu a kvalitnejšiu úrodu hrozna s vyššou cukornatosťou, zdravší vinohrad so silnými koreňmi a obnovíte ekologickú rovnováhu na vašej vinici. 

Odporúčanie pre aplikáciu
Plodinadávka
l/ha
termín aplikácie
vinič 5 3-9 listov rozvinutých BBCH 13-19
vývoj kvetov a kvitnutie BBCH 53-69
pred uzavretím strapcov BBCH 71-77
Dodávatelia Distribútori Mediálni partneri

Ochutnajte naše sušienky. Môžete si vybrať z rôznych druhov:x